Szakkörök 2017-18
Megnevezés Tanár Évf. Időpont
Angol nyelvvizsga előkészítő  Palásthy Pálné  8.  szerda 7. óra
Angol szakkör  Zám Edina  2.  hétfő 6. óra
Angol tehetséggondozás  Zám Edina  8.  kedd 7. óra
Német szakkör  Selmecziné J. Zsuzsanna  2.  hétfő 6. óra
Német szakkör  Selmecziné J. Zsuzsanna  3. csütörtök 6. óra
Matematika szakkör  Vojnárovics Józsefné  6.  hétfő 6. óra
Felvételi előkészítő matematika  Kádár Emese  8.  hétfő 7. óra
Felvételi előkészítő matematika  Vojnárovics Józsefné  8.

 hétfő 14 óra

Felvételi előkészítő magyar Polonkai Zoltánné  8.a  péntek 14.15
Felvételi előkészítő magyar  Varga Eszter  8.b  péntek 7. óra
Magyar thg.  Székely Beatrix  5-7.  hétfő 7. óra
Angol-magyar thg.  Gardynik Katalin  5.6.8.  csütörtök 7. óra
Fizika szakkör  Péter László  7.  péntek  7. óra
Matematika, fizika thg.  Kádár Emese  5. és 8. csütörtök 7. óra
Matematika thg.  Cserkutiné Dér Mária  5.  szerda 6. óra
Matematika thg. Székelyné Kiszel Erika  5.  csütörtök 6. óra
Matematika thg. Székelyné Kiszel Erika  7. csütörtök 7. óra
Képzőművészeti szakkör-alsó  Halmosné V. Szilvia  2-3.  csütörtök 7-8. óra
Képzőművészeti szakkör-felső  Varju Krisztina  5-8.o.  csütörtök 6-7. óra

Természettudományi thg.

 Gyárfásné Kovács Marianna  5-6.  kedd 6. óra

Természettudományi thg.

Gyárfásné Koivács Marianna 7-8. hétfő 7. óra
Történelem thg.  Valcsák Lászlóné  5-8.  hétfő 7-8. óra
Történelem thg.  Molnár Szabolcsné  5.bc  szerda 7. óra
Énekkar felső  Birkás Ildikó  5-8.  kedd 14 óra
Énekkar alsó  Varsányi Gábor  2-4.  kedd 14 óra
Informatika szakkör  Varju Krisztina  4-5.  hétfő 6-7. óra
Informatika szakkör  Péter László  6.

 két hetente

  hétfő 7-8. óra

Informatika szakkör  Péter László 7-8.   szerda 8. óra
ECDL 1.  Péter László  7-8.  kedd 8. óra
ECDL 2.  Péter László 7-8.  csütörtök 8. óra
LÜK  Oroszlán Anett  2-4.

 hétfő  és csütörtök

14.30

Drámajáték  Oroszlán Anett  3-4.

 hétfő és csütörtök

14.00

Atlétika  Tarsoly Imre  2-8.  szerda 15.00-16.00
Labdarúgás  Kovács Gergely  1.  kedd 7. óra
Labdarúgás  Kovács Gergely  2.  kedd 8. óra
Labdarúgás  Kovács Gergely  3-4.  csütörötk 7. óra
Korfball  Székelyné Kiszel Erika  5-8.  szerda 7. óra
Szivacskézilabda  Tóthné Hegedűs Gabriella  3-4.  hétfő 7-8. óra
 
Határtalanul! 2016

hatartalanul banner

Digitális témahét 2017

dth 2017_logo

Tehetseg.hu

tehetseg.hu

Vándorserleg

Iskolánk 2015-ben sorozatban ötödször nyerte el Heves megye legjobb versenyeredményekkel büszkélkedő városi iskolájának járó vándorserleget. 

Eseménynaptár
Előző hónap December 2017 Következő hónap
H K Sz Cs P Szo V
week 48 1 2 3
week 49 4 5 6 7 8 9 10
week 50 11 12 13 14 15 16 17
week 51 18 19 20 21 22 23 24
week 52 25 26 27 28 29 30 31
▪▪▪ ONLINE látogatók ▪▪▪
Oldalainkat 53 vendég böngészi
Bannerek

 

hatvanihirlap

..........................................

alapitvany banner1

..........................................

legjobbiskola14-15

Keresés a honlapon