Iskolánk közössége
PEDAGÓGUSOK
 
 
 

Dolgozó neve

Képesítése, feladatai

Oszt./csop.

Polonkai Zoltánné

igazgató, tanító, technika spec.koll, tanár, magyar, közoktatás vezető

-

Dr. Csillag Imréné

igazgatóhelyettes, matematika, fizika

-

Káliné Kovács Andrea

igazgatóhelyettes, tanító, fejlesztő pedagógus, ének-zene spec. koll.

-

Birkás Ildikó

ének-zene tanár, énekkar

-

Csabai Erzsébet

tanító

3.b

Cserkutiné Dér Mária

  matematika, angol nyelv -

Füredi Györgyné

tanító, könyvtár-orosz spec.koll

1.a

Gardynik Katalin

magyar, angol nyelv, orosz

-

Gyárfásné Kovács Marianna

biológia, földrajz, felsős munkaközösség-vezető

8.a

Halmosné Vincze Szilvia

tanító- rajz spec.koll.

2.a

Juhász Edit

tanító, testnevelés spec. koll.

1.b

Kalcsó Mária

magyar, történelem

-

Kádár Emese Szilvia

matematika, fizika, technika

8.b

Kovács Gergely

  német, testnevelés -

Kovács Erika

napközis nevelő, tanító

2.a

Kovácsné Serfőző Henriett

tanító, gyógypedagógus, napközis nevelő

1.b

Kun Zsuzsanna

tanító, német műv. terület, napközis nevelő

4.a

Majoros Zsófia

napközis nevelő, tanító, angol műv.terület

1.a

Molnár Szabolcsné

tanító, tanár (történelem), napközis nevelő

2.b

Nagy-Tóth Zsuzsanna

magyar, német

GYED

Nagy Zsuzsanna

tanító (ember és társadalom műv.ter.)

GYED

Nagyné Lénárd Gabriella

tanító, ének-zene spec. koll.

3.b

Ocsovainé Gál Marianna

napközis nevelő, tanító

3.a

Oroszlán Anett Erika

pedagógiai szakpszichológus,
tanácsadó szakpszichológus

-

Palásthy Pálné

angol nyelv, orosz, magyar

5.a

Péhl Márta Ágnes

tanító, alsós munkaközösség-vezető

4.a

Péter László

informatika, fizika

6.b

Selmecziné Jambrik Zsuzsanna

tanító, német műv. terület

 4.b

Székely Beatrix

könyvtárostanár, magyar,  francia nyelv, 

7.b

Székelyné Kiszel Erika

testnevelés, matematika

7.a

Tarsoly Imre

  testnevelés -

Tarsolyné Vincze Judit

tanító, technika és életvitel műv.ter.

3.a

Tóthné Hegedűs Gabriella

  tanító, ének-zene múv.ter. 4.b

Valcsák Lászlóné

  földrajz, történelem, orosz nyelv,    GYIV    felelős 6.a

Varga Eszter

  magyar nyelv és irodalom -

Varju Krisztina

rajz, informatika

5.c

Varsányi Gábor

tanító, művelősédszervező spec.koll. DÖK patronáló tanár

2.b

Vincze Gabriella

napközis nevelő, tanító, informatika műv.ter.

-

Vojnárovics Józsefné

kémia,matematika

-

Zám Edina

tanító, tanár, angol nyelv

5.b

 
 

Az osztályok és csoportok vezetői sorrendben:

Osztály

Osztályfőnök

Délutáni egyéb foglalkozást
tanító tanár

1.a

 Füredi Györgyné Majoros Zsófia
 1.b  Juhász Edit Kovácsné Serfőző Henriett

2.a

Halmosné Vincze Szilvia

Kovács Erika

2.b

Molnár Szabolcsné

Varsányi Gábor

3.a

Tarsolyné Vincze Judit

Ocsovainé Gál Marianna

3.b

Nagyné Lénárd Gabriella

Csabai Erzsébet

4.a

Péhl Márta

Kun Zsuzsanna

4.b

Tóthné Hegedűs Gabriella

Selmecziné Jambrik Zsuzsanna

5.a

Palásthy Pálné

 Vincze Gabriella

5.b

Zám Edina

 Varga Eszter, Zám Edina

5.c

Varju Krisztina

 Vincze Gabriella, Varga Eszter   Varju Krisztina

6.a

Valcsák Lászlóné

 Birkás Ildikó

6.b

Péter László

 Oroszlán Anett

7.a

Székelyné Kiszel Erika

 Kalcsó Mária

7.b

Székely Beatrix

 Kalcsó Mária

8.a

Gyárfásné Kovács Marianna

-

8.b

Kádár Emese

 Kalcsó Mária

 
Határtalanul! 2017

hatartalanul banner

Digitális témahét 2018

dth 2017_logo

Tehetseg.hu

tehetseg.hu

Vándorserleg

Iskolánk 2015-ben sorozatban ötödször nyerte el Heves megye legjobb versenyeredményekkel büszkélkedő városi iskolájának járó vándorserleget. 

Eseménynaptár
Előző hónap Május 2018 Következő hónap
H K Sz Cs P Szo V
week 18 1 2 3 4 5 6
week 19 7 8 9 10 11 12 13
week 20 14 15 16 17 18 19 20
week 21 21 22 23 24 25 26 27
week 22 28 29 30 31
▪▪▪ ONLINE látogatók ▪▪▪
Oldalainkat 52 vendég böngészi
Bannerek

 

hatvanihirlap

..........................................

alapitvany banner1

..........................................

legjobbiskola14-15

Keresés a honlapon